Informacje o Banku

PKO Bank Polski cztery razy na podium „Gwiazd Bankowości”

2020.06.22
W szóstej edycji rankingu „Gwiazdy Bankowości” PKO Bank Polski aż w czterech kategoriach zajął miejsce na podium: w głównej, za całokształt działalności oraz „Gwiazda stabilności”, „Gwiazda wzrostu” i „Gwiazda efektywności”.
Magdalena Kopcińska
Informacje o Banku

PKO Bank Polski wśród najatrakcyjniejszych pracodawców

2020.06.18
Kolejny raz PKO Bank Polski znalazł się w Top 10 rankingu najatrakcyjniejszych pracodawców według studentów kierunków biznesowych i prawniczych, przygotowanym przez Universum Poland.
Magdalena Kopcińska
Informacje o Banku

Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego Bankowym Menedżerem

2020.06.17
Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, Zbigniew Jagiełło po raz kolejny zwyciężył w konkursie Bankowy Menedżer. Za wyniki, skalę działania, rozwój kanałów obsługi bank został nagrodzony w konkursie Najlepszy Bank 2020. Z kolei w konkursie technologicznym Lider 2019 zwycięży...
Magdalena Kopcińska
Informacje o Banku

PKO Bank Polski technologicznym liderem

2020.06.17
PKO Bank Polski zwyciężył w konkursie Lider 2019 w kategorii bankowość. Jury doceniło kompleksowy, cyfrowy, ekosystem usług dodanych dla przedsiębiorców z sektora MSP, zintegrowany z ofertą usług bankowych.
Magdalena Kopcińska
Informacje o Banku

PKO Bank Polski partnerem w obsłudze Tarczy Finansowej PFR dla Dużych Firm

2020.06.16
Firmy mogą już składać w Polskim Funduszu Rozwoju wnioski o preferencyjnie oprocentowane pożyczki płynnościowe i preferencyjne w ramach Tarczy Finansowej PFR dla Dużych Firm. Łączna wartość obu instrumentów finansowych to 17,5 mld zł. PKO Bank Polski jest jedynym bankiem...
Katarzyna Ewert-Gandzel
Informacje o Banku

Anna Stankowska Telemarketerem Roku 2020!

2020.06.15
Najlepszy w kraju telemarketer to pracownik PKO Banku Polskiego! Zakończyła się XII edycja konkursu dla branży call i contact center Telemarketer Roku 2020. W kategorii windykacja tytuł zdobyła Anna Stankowska z bankowego Centrum Restrukturyzacji i Windykacji.
Magdalena Kopcińska
Informacje o Banku

Najgorsze za nami - prognozy gospodarcze ekonomistów PKO Banku Polskiego

2020.06.15
Pandemia koronawirusa wprowadziła światową gospodarkę w recesję o głębokości niewidzianej od czasu Wielkiego Kryzysu. W ciągu zaledwie 3 miesięcy między styczniem a kwietniem MFW dokonał niespotykanej rewizji prognoz PKB dla świata aż o 6,3pp. W naszym kraju wzrost gospo...
Michał Zwoliński
Informacje o Banku

Gra „Bitwa o Neta” nagrodzona w konkursie IAB MIXX Awards Europe 2020

2020.06.04
W tegorocznym konkursie IAB MIXX Awards Europe 2020 gra edukacyjna „Bitwa o Neta” otrzymała aż dwie srebrne nagrody (w kategoriach non-profit / corporate social responsibility oraz social media).
Magdalena Lejman
Informacje o Banku

PKO Bank Polski liderem dystrybucji subwencji z Tarczy Finansowej PFR

2020.05.28
Już 37,5 tys. przedsiębiorstw, zatrudniających prawie 300 tys. osób, otrzymało subwencje z Tarczy Finansowej PFR za pośrednictwem PKO Banku Polskiego. Na ich konta wpłacone zostały subwencje o łącznej wartości 6,5 mld zł. Te wyniki sprawiają, że PKO Bank Polski jest lide...
Katarzyna Ewert-Gandzel
Informacje o Banku

Zarząd PKO Banku Polskiego powołany na nową kadencję

2020.05.27
Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego jednogłośnie powołała zarząd banku na kolejną trzyletnią, wspólną kadencję, która rozpocznie się 3 lipca 2020 roku.
Szymon Pinderak