Promocja i CSR

PKO Bank Polski wspiera Straż Graniczną w woj. lubelskim

2021.12.13
PKO Bank Polski poprzez swoją Fundację przekazał specjalistyczny  sprzęt na potrzeby Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie. Pogranicznicy otrzymali m.in. zakupione przez Bank drony.
Szymon Pinderak
Promocja i CSR

Wielki hit dla miłośników sztuki – PKO Bank Polski mecenasem Muzeum Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

2021.12.03
Wyspiański – artysta totalny! Jego twórczość wymaga specjalnej przestrzeni. W Krakowie powstało Muzeum Stanisława Wyspiańskiego. Poza prezentacją najbogatszego na świecie zbioru prac mistrza polskiego modernizmu można tam poznać wiele zaskakujących faktów z jego życia i ...
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

#EkoGrant w konkursie Fundacji PKO Banku Polskiego

2021.11.26
Ochrona środowiska to dziś konieczność! Fundacja PKO Banku Polskiego ogłasza konkurs grantowy „Pozwólmy Ziemi Oddychać” dla instytucji na projekty ekologiczne. Pula nagród to 1 milion złotych. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 grudnia 2021 r.
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

Turniej PKO Bank Polski Ekstraklasa Games startuje z partnerem tytularnym i dedykowanymi kanałami social media

2021.11.25
Czwarty sezon największego turnieju w grze FIFA 22 w Polsce startuje już 30 listopada. Partnerem tytularnym rozgrywek został PKO Bank Polski, którego logo znalazło się w identyfikacji wizualnej turnieju. Ekstraklasa uruchamia także dedykowane kanały social media poświęco...
Aleksandra Kalinowska
Promocja i CSR

Ale Kino! PKO Bank Polski zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza

2021.11.17
To już 39. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!, a pierwsza w formule hybrydowej. Najstarszy w Polsce festiwal filmowy tworzony dla dzieci i młodzieży od 7 lat wspiera PKO Bank Polski. Startuje sprzedaż biletów w kinach i online.
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

PKO Bank Polski przypomina o świętowaniu Niepodległej

2021.11.10
PKO Bank Polski zaprasza na niezwykłe wydarzenia kulturalne i sportowe upamiętniające Narodowe Święto Niepodległości. W Warszawie koncert „Bóg Honor Ojczyzna”, w Bytomiu spektakl „Sól ziemi czarnej” a w Rzeszowie - 9. Bieg Niepodległości.
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

Startuje Cavaliada Tour w Warszawie! PKO Bank Polski sponsorem głównym wydarzenia

2021.11.10
Od 11 do 14 listopada na warszawskim Torwarze odbędą się pierwsze zawody z cyklu Cavaliada Tour 2021/22. Przed nami 4 dni zawodów, 160. zawodników z 20 krajów, sportowe emocje, piękne widowisko i rodzinna rozrywka. Na wydarzenie zaprasza PKO Bank Polski - sponsor główny....
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

Filharmonia Narodowa w Warszawie ma 120 lat! PKO Bank Polski zaprasza na jubileuszowy sezon

2021.11.08
120-lecie Filharmonii Narodowej w Warszawie to wielkie święto muzyki! Przed nami jubileuszowy sezon - wiele wyjątkowych koncertów i wydarzeń. Zaprasza PKO Bank Polski, mecenas strategiczny filharmonii.
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

9. PKO Bieg Niepodległości w Rzeszowie

2021.11.08
11 listopada o godzinie 11:11 w Rzeszowie wystartuje 9. PKO Bieg Niepodległości. Po raz pierwszy start i meta zostaną zlokalizowane na rzeszowskim Rynku. W zawodach weźmie udział tegoroczny mistrz Polski w półmaratonie Damian Kabat. Sponsorem wydarzenia jest PKO Bank Pol...
Magdalena Kopcińska
Promocja i CSR

PKO Bank Polski atrakcyjnym pracodawcą

2021.10.28
W rankingu najatrakcyjniejszych pracodawców Universum Poland 2021 PKO Bank Polski potwierdził mocną pozycję. Od lat jest na liście top 10 według opinii studentów kierunków biznesowych i prawniczych.
Magdalena Kopcińska